Już rok temu zaplanowany był koncert Kaliny w kolędowym klimacie pod ogólnym hasłem Muzyka, Architektura, Debiuty i Talenty. 
Wówczas koncert został przełożony z powodu ówczesnej żałoby narodowej. Ale jak mówi przysłowie: co się odwlecze to nie uciecze ...
Po roku koncert odbył się w tym samym miejscu i w tej samej konwencji. Głównym organizatorem i motorem przedsięwzięcia była p. Beata Stobiecka reprezentująca Stowarzyszenie Architektów Polskich przy współpracy ZPiT AWF KALINA. Niezwykle gościnne mury Muzeum Architektury stworzyły niesamowitą, klimatyczną oprawę koncertu, który chyba na długo zapadnie w pamięć zarówno wykonawców jak i widzów.
Słwo wstępne i powitanie widzów i wykonawców wygłosili przedstawiciele SARP i gospodarza- Muzeum Architektury. A potem potoczyły się już dźwięki pieknych kolęd, przyśpiewek ludowych i pastorałek.... 
   Specjalnego klimatu dodawały widowisku efekty świetlne, dźwiękowe i specjalne, które stanowiły dodatkową oprawę koncertu.
Serdeczne podziękowania dla wszystkich tancerzy, tancerek, wokalistek i wokalistów oraz kadry zespołu, która z dbałością o szczegóły przygotowała zespół do tego koncertu.

A.Sobera

MuzArch19-01          1Muz.Arch19-01

   

 

 

Należymy do / member of:

  023838 cioff registered white 300dpi rgb cs3  pasf

Partnerzy/Partners:

ALMA MATER

images

zameczek 01

 Głównym mecenasem Zespołu Pieśni i Tańca KALINA jest  Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu-uczelnia, która po raz kolejny otrzymała tytuł Najlepsza Akademia Wychowania Fizycznego 2015. Siedzibą zespołu jest legendarny Zameczek, pięknie położony nad brzegami Odry.

Kontakt

"KALINA"
Zespół Pieśni i Tańca AWF Wrocław
Siedziba: "Zameczek" ul. Rzeźbiarska 4
51-629 Wrocław - Polska
Email: kalina@awf.wroc.pl
Telefon: 502-210-487, 71-347-3615