DniOtwarteAWFDni Otwarte dla kandydatów na studentów AWF po raz kolejny odbyły się na terenie Campusu AWF w budynku
P-4.Oprócz informacji o wydziałach, kierunkach studiów prezentowane były również możliwości pozadydatktycznej aktywności studentów Akademii Wychowania Fizycznego. Wśród nich znalazła się również propozycja "KALINY", której przedstawiciele w pięknych, kolorowych strojach ludowych zachęcali przyszłych studentów do spróbowania swych sił w tańcu, śpiewie czy grze na instrumentach. Warto dodać, że drzwi do zespołu są dla kandydatów otwarte już teraz.  Wszystkich, którzy tańczą, śpiewają, graja na instrumentach, lubią podróżować i przeżywać wspaniałe podróże artystyczne, zespół zaprasza we wtorki i czwartki o 18.00 do swej siedziby w "Zameczku" we Wrocławiu przy ul. Rzeźbiarskiej 4.

A.S.

DniOtwarteAWF2 DniOtwarteAWF3 DniOtwarteAWF4

Należymy do / member of:

023838 cioff registered white 300dpi rgb cs3  pasf

Partnerzy/Partners:

ALMA MATER

zameczek 01

Głównym mecenasem Zespołu Pieśni i Tańca KALINA jest  Akademia Wychowania Fizycznego we Wrocławiu-uczelnia, która po raz kolejny otrzymała tytuł Najlepsza Akademia Wychowania Fizycznego 2015. Siedzibą zespołu jest legendarny Zameczek, pięknie położony nad brzegami Odry.

"KALINA"
Zespół Pieśni i Tańca AWF Wrocław